Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Najlepszy
Bardzo dobry kontakt z ekipą miałam taki problem że potrzebowałam na szybko dużego kebaba dla syna bo miał ogromnego smaka a mnie nie było w domu i w trybie jakby pilnym został on dostarczony, po prostu mistrzostwo świata ogromny kebab przepyszny. Proszę was nie zmieniajcie się
Wszystko ok
Jedyne zastrzeżenie, to dość długi czas oczekiwania. Reszta jak zwykle idealnie, bagietka z panierowanym kurczakiem, to mistrzostwo.
Jak zawsze kebab na najwyższym poziomie.
mieso moglo byc bardzej przypieczone a na frytkach moze byc troche mniej przyprawy
Wszystko jak być powinno
Jak zawsze wszystko super 👍
Brak
Pycha
Jak zawsze przepyszne jedzonko!!!
Kurczak z rożna rewelacja, ponownie zamówiłam i ze smakiem zjedliśmy.Hamburger i krążki cebulowe również smaczne.
Dostawa na czas, jesteśmy bardzo zadowoleni 👍😀Serdecznie pozdrawiam całą ekipę i polecamy!!
i polecamy
serdecznie pozdrawiamy
Kurczak z rożna rewelacja!!! Naprawdę bardzo dobrze dodaje przyprawy 👍👍👍
Frytki i sałatka smaczne. We wszystkim czuć że jest robione ze sercem
Pyszne
Polecam ‼️
.
Jak zawsze pyszne
Polecam 🙂
Rewelka
Pyszne jedzonko
kolejny raz składam zamówienie a to chyba coś znaczy :) zawsze super
Szczególne słowa uznania dla Pana, który przywiózł zamówienie. Pomimo zakorkowanego Chorzowa dostawa była punktualnie a jedzonko ciepłe. Dziękuję serdecznie 😊
Wszystko ok
Jak zawsze pyszna chrupka bułka dużo mięsa i pyszny sos
Zamówienie smaczne
Pyszne 😉
Brak wyboru rodzaju mięsa w zamowieniu online, zamwiajac o 11:30 liczyłem na odbiór o 12 w moemncie otwarcia lokalu, sosy w kebabie były polane jedynie na czubku zamiast na całej długości, rolo było za malo zbite przez to bie mogłem go jeść w trakcie jazdy samochodem, w miesie poczułem kawałek kości
Nie mam uwag
Na czas cieplutke oraz smaczne
Jest mi bardzo przykro,ale nie mogę dać 5 gwiazdek. Zamówienie nieprawidłowo skompletowane. Miał być gigaburger dostarczony mały. Frytki mokre, nie dały się zjeść ( jakby były chwilowo wsadzone w olej i wyciągnięte po kilku sekundach). Jedynie co smaczne to kurczak. Szkoda....
Jedynie brak terminala przy płatności karta
Łatwe zamówienie przez stronkę internetową, dostawa zgodna z podaną godzina w mailu, pyszna bagietka
Najwyższa jakość usług, smaczne jedzenie. Polecam!
Super polecam serdecznie pyszności
Ekstra porcja, super smak
Ok
Pyszny kurczak z różna :)
Najlepszy Kebab w mieście, województwie i Polsce super smaczne świeże mięso i co najważniejsze bardzo szczerze nałożone a właściciele wspaniali
Krótko zwięźle i na tematy...
Kebaby x3 zimne
W 1 kebabie włos
Smak znacząco się zmienił nie jest to coś, co kiedyś...
Jak zawsze zajebiste jedzonko ;)
Wszystko pyszne, do tego ciepłe i bardzo miła obsługa. Polecam!
Smaczne jedzenie i krótki czas oczekiwania 🙂
Nie ma się do czego doczepić 😊
Miło i sprawnie (prawie zawsze bo zamówień mają dużo :)
Kebaby są b.dobre, polecam !!!
Jak zwykle na poziomie :)
Wszystko ok :)